Rekonstrukce staršího bytu - Praha 2

Rekonstrukce staršího bytu – Praha 2

Rekonstrukce staršího bytu v cihlové zástavbě v centru Prahy obsahovala kompletní rozvod elektroinstalace, novou vodoinstalaci, kompletní povrchy stěn štukováním, přípravu pro kuchyňskou linku, nové plovoucí podlahy a interiérové dveře s obložkovými zárubněmi.

Protože v bytě před rekonstrukcí chyběla koupelna s toaletou, byla nově postavena ze sádrokartonových příček. Spojená toaleta se sprchovým koutem a umyvadlem se pohodlně vešla do původní předsíně. Vzhedem k tomu, že byt ve staré zástavbě má stropy vysoké okolo 3 metrů, bylo možné nad koupelnu ještě umístit bojler o objemu 120 litrů.

Vzhledem k tomu, že majitel bytu má úmysl menší byt dále pronajímat, je vybaven zařizovacími předměty nižší cenové třídy, přesto ale byt působí velmi příjemným a elegantním dojmem, kde bude nový nájemník jistě spokojen.

Pokud se zajímáte o rekonstrukci bytu ať už v cihlové zástavbě nebo v panelovém domě, můžete nás kontaktovat a domluvit si nezávaznou schůzku přímo na místě nebo si můžete pro inspiraci prohlédnout některé další naše zrealizované zakázky.