Rekonstrukce bytu 45 m2

Rekonstrukce bytu 45 m2

Tato kompletní rekonstrukce se týkala celého bytu mimo oken, která byla vyměněna již před nějakým časem. Než bylo vůbec možné pustit se do stavby, bylo zapotřebí nejprve zlikvidovat starý nábytek, vybourat umakartové bytové jádro, strhat staré PVC, odstranit tapety a původní vestavěné skříně včetně původní kuchyňské linky.

Nové bytové jádro je nové vystavěno sádrokartonovým systémem s výztuhami a i rozměr byl přizpůsoben pro novou dispozici, o pár centimetrů bylo možné koupelnu a toaletu zvětšit na úkor předsíně, která ale i tak zůstala poměrně velká.

Asi největším problémem bylo vyřešení nového odtahu pro kuchyň. Přesto, že se nachází hned vedle stoupaček, nicméně ale bohužel za nosným panelem skrze který bylo potřeba protáhnout odvětrávací rouru o průměru 125 mm. Ale i to se v malém prostoru podařilo.

Dalším ztížením zdárného dokončení rekonstrukce byly extrémní nerovnosti podlah, které nebylo možné vyrovnat v jednom pracovním procesu, což představovalo určitou časovou ale i finanční náročnost.

Po dokončení rekonstrukce je koupelna vybavena sprchovou vaničkou z litého mramoru, termostatickou baterií, kvalitní zástěnou a umyvadlem se skříňkou. Na toaletu je namontován závěsný systém značky Geberit.

Na podlahách jsou položeny v celém bytě nové vinylové podlahy a jsou namontovány obložkové zárubně s novými dveřmi.

Pokud se chystáte na rekonstrukci bytu nebo jeho části, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si schůzku s naším technikem.