Rekonstrukce bytu 82 m2

Rekonstrukce bytu 82 m2

V průběhu kompletní rekonstrukce tohoto velkého bytu o dispozici 4+1 bylo rekonstruováno vše kromě oken, která už byla nová, plastová a dveří. Před začátkem vlastní rekonstrukce bylo zapotřebí nejprve zlikvidovat starý nábytek, vybourat umakartové bytové jádro, strhat staré PVC, odstranit tapety a původní vestavěné skříně včetně původní kuchyňské linky.

Nové bytové jádro je nově vystavěno sádrokartonovým systémem s výztuhami, je ponechán původní rozměr celého jádra avšak v koupelně je vyměněna stará vana za moderní sprchový kout s vaničkou z litého mramoru, termostatickou baterií a sprchovým sloupem s masážní hlavicí. Vedle sprchového koutu vznikl prostor na pračku z jedné strany, z druhé se vešlo umyvadlo se skříňkou a topný žebřík. Staré wc kombi je vyměněno za nové, závěsné od firmy Geberit.

Po vyrovnání podkladu nivelační stěrkou v celém bytě jsou položeny vinylové podlahy vyšši kvality. Radiátory topení dostaly nový kabát formou nového nástřiku barvou na topení, stěny jsou nově vyštukovány a celý byt je vymalován bílou barvou.

Vzhledem k tomu, že se byt nachází v posledním patře panelového domu, rozhodl se majitel v celém bytě pro podhledy za sádrokartonu s izolací, což mu zaručí větší tepelný komfort při užívání bytu jak v zimě, tak i v parných letních měsících.

Jestli se chystáte na rekonstrukci bytu nebo jeho části, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si schůzku s naším technikem.