Kompletní rekonstrukce panelového bytu

Kompletní rekonstrukce dvougeneračního panelového bytu.

V panelovém dvougeneračním bytě 4+1 se dvěma bytovými umakartovými jádry a částečně nefunkční elektroinstalací nastal již čas ke kompletní rekonstrukci bytu.

Obě umakartová jádra byla vybourána a po rekonstrukci jsou nově vyzděny tvárnicemi Ytong, dispozičně obě koupelny a WC zůstaly téměř stejné, ve větším bytovém jádru je vyměněna původní mísa kombi za závěsný systém Geberit, vana zůstala na stejném místě ale po rekonstrukci je už v koupelně osazená namísto plechové vany akrylátová se zástěnou z bezpečnostního skla.

Podle potřeb uživatelů tohoto panelového bytu bylo v menším bytovém jádru vynecháno WC a slouží nyní jako prostorný sprchový kout s umyvadlem.

V kuchyni, předsíni a koupelnách jsou na podlaze položeny keramické dlažby, v obývacím pokoji který je spojen s jídelním koutem je položena plovoucí podlaha a menších pokojích koberce.
V celém bytě jsou namontovány nové dveře a obložkové zárubně které příjemně dokreslují celý interiér bytu.

Celá rekonstrukce bytu trvala necelých 6 týdnů od započetí přípravných prací až po předání zrekonstruovaného bytu majitelům.
Pokud uvažujete o rekonstrukci bytu nebo už jste ve fázi plánování a příprav rekonstrukce, neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se na vše, co Vás zajímá.