Kompletní rekonstrukce panelového bytu 4+1

Kompletní rekonstrukce panelového bytu 4+1.

Při této celkové rekonstrukci panelového bytu bylo zapotřebí nejprve vybourat veškeré zařízení bytu, staré sanitární zařízení, odstranit ze syporexových i panelových příček staré tapety a oškrábat malby. V bytovém jádru bylo nutné osekat staré obklady a dlažby. Na podlahách bylo nalepeno původní lino, které bylo nutné odsekávat.
Teprve po těchto přípravných pracích bylo možné začít konečně s celkovou rekonstrukcí bytu.

Podle požadavků investora na zvětšení kuchyně je přezděna jedna příčka. Po montáži nových rozvodů elektroinstalace, vodoinstalace, vzduchotechniky, odpadů a plynového vedeni jsou nově vyštukovány veškeré povrchy stěn. Koupelna je obložena velkoformátovými obklady a dlažbou a je vybavena kvalitní masážním sprchovým boxem. Toaleta je vybavena umyvadlem a závěsným systémem Geberit.

Po úpravě ostění jsou v celém bytě namontovány obložkové zárubně, za zmínku však určitě stojí kvalitní dřevěné masivní podlahy vyšší třídy, které jsou po provedení nivelační stěrky fixovány do lepidla k podkladu. Pod dlažby v kuchyni jsou aplikovány tlumící podložky Ardex.

Jestliže se chystáte na podobnou rekonstrukci panelového bytu, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku pro nezávaznou konzultaci.