Celková rekonstrukce - změna dispozice

Celková rekonstrukce – změna dispozice.

Původní byt 3+1 v panelovém domě byl podle zadání investora kompletně zrekonstruován a přebudován na byt se čtyřmi pokoji, kuchyní, koupelnou a toaletou.

Z důvodu ušetření místa v poměrně úzké a dlouhé chodbě jsou po rekonstrukci osazeny posuvné dveře v koupelně a wc do pouzder, dveře do pokojů jsou ponechány jednokřídlé avšak jsou vyměněny za dveře s obložkovými zárubněmi.

Koupelna má po rekonstrukci jiný půdorys ale především podstatně větší rozměr. Namísto původní plechové vany je vybudován vyzděný sprchový kout s odtokovým kanálkem, naproti je umístěno umyvadlo. Po změně dispozice koupelny vznikl prostorný výklenek, kde je umístěna pračka.

Po dokončení elektroinstalačních prací jsou v celém bytě vyštukovány stěny, nivelační mazaninou vystěrkovány podlahy a ve všech pokojích jsou nyní položeny kvalitní dřevěné podlahy fixované celoplošně lepidlem k podkladu. V kuchyni, koupelně a wc jsou položeny keramické dlažby.

Pokud plánujete rekonstrukci Vašeho bytu, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si nezávaznou prohlídku bytu naším technikem. Pro ispiraci si také můžete prohlédnout další podobné rekonstrukce bytů, které jsme zrealizovali.